09.04.2017

Atak rakietowy Trumpa na Syrię jest oznaką desperacji chazarskiej mafii


Z krótkiego raportu Benjamina Fulforda, 8 kwietnia 2017

 Atak rakietowy na Syrię nakazany przez prezydenta USA Donalda Trumpa jest oznaką desperacji, a nie siły i doprowadzi do zakończenia prezydencji Trumpa, jak mówią źródła CIA w Azji.  To nie przypadek, że ten atak odbył się, gdy chiński prezydent, Xi Jinping odwiedził USA, ponieważ miał on sprowokować Chiny i Rosję.  Jednak atak ten nie spowoduje 3. wojny światowej  i nie powstrzyma bankructwa rządu korporacyjnego Stanów Zjednoczonych.

Ten atak nastąpił po tym, gdy szefowie państw Egiptu i Jordanii odwiedzili USA, aby poprosić o ostateczny koniec zbrodni Izraela na Bliskim Wschodzie i wymusić rozwiązanie problemu Palestyny.  Amerykańskie wojsko poparło ten wniosek i stworzyło sojusz wokół Izraela w celu zapewnienia takiego wyniku.


Chazarowie zmusili Donalda Trumpa do tego czynu poprzez szantaż, jak mówią źródła CIA i NSA.

Oni całkowicie utracili możliwość oszukiwania świata bez względu na to, jak ich histeryczna  propaganda powtarza kłamstwa o Sarinie i czymkolwiek innym.
  Poniższy link wyjaśnia, co naprawdę działo się w Syrii.


http://www.veteranstoday.com/2017/04/06/swedish-medical-associations-says-white-helmets-murdered-kids-for-fake-gas-attack-videos/

http://sitsshow.blogspot.com/2017/04/benjamin-fulford-april-8th-2017-trump-missile-attack-on-syria-is-a-sign-of-khazarian-mafia-desperation.html#more

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.